DABROS Floor Surveys Ltd to niezależna firma założona w lutym 2018 r., która specjalizuje się w testowaniu i pomiarach posadzek przemysłowych.
Mamy udokumentowną jakość prac przeprowadzonych na terenie Polski (badania posadzki ruchu zdefiniowanego w wąskich korytarzach, badania ruchu swobodnego, prace korekcyjne w alejkach wysokiego składowania, niezbędne aby doprowadzić je do wymaganej klasyfikacji, tak aby pracujący w niej wózek systemowy mógł pracować wydajnie, bez bujania masztem na boki) oraz duże doświadczenie zdobyte w ciągu 11 lat pracy dla specjalisty w posadzkach przemysłowych w Wielkiej Brytanii, szukamy rozszerzenia naszej działalności na obszarze całej Unii Europejskiej i na całym świecie.

Nasz zaawansowany sprzęt pomiarowy, taki jak DABROS Digital Floor Profiler, używany do pomiaru alejek wysokiego składowania (wąskich korytarzy), pozwala nam testować podłogi przemysłowe z dokładnością do 0,1 mm. Nasze oprogramowanie może później analizować dane zgodnie z dowolną specyfikacją Brytyjską (TR34 2013 4-te wydanie Tabela 3.2, TR34 2003 3-cie wydanie Tabela 3.4 lub Załącznik C), a także dowolnymi standardami europejskimi (DIN 15185, VDMA (Fx numbers), ACI F-min numbers).

Przeprowadzamy również inne rodzaje badań, takie jak badanie poziomowości i płaskości posadzek przemysłowych, odporność na abrazję i wiele innych.

Aby przetestować obszary swobodnego ruchu wózka widłowego, używamy kombinacji pomiarów, poziomu posadzki przy użyciu niwelatora precyzyjnego oraz urządzenia o nazwie DABROS Digital Property F Recorder, który jest przeznaczony do testowania płaskości. Nasze oprogramowanie może później analizować dane według dowolnej specyfikacji Brytyjskiej (TR34 2013 wydanie 4-te Tabela 3.1, TR34 2003 wydanie 3-cie Tabela 4.2 i tabela 4.4), a także dowolnych norm europejskich (DIN 18202, ASTM 1155 F-numbers).

Nasz zespół jest przeszkolony zgodnie z najwyższymi standardami i jest w stanie wykonać każdy rodzaj pomiaru wymaganego przez klienta.

Możemy doradzić naszemu klientowi, aby wybrał najlepszy sposób testowania podłogi i zapewnimy bezpłatną poradę na temat wszelkich działań naprawczych, które mogą być wymagane w celu doprowadzenia podłogi do wymaganej klasyfikacji.

Wykonujemy również prace naprawcze poprzez ręczne szlifowanie przy użyciu kombinacji szlifierek do betonu i łat, aby zapewnić jak najwyższą płaskość szlifowanej posadzki